Предмет: История, автор: bulatolya3

1.Порівняйте природно-кліматичні умови балканського та апенінського півострова
2.Що спільного і відмінного між тріціями і плебеями?
3.Визначте причини, привід, підсумки та історичне значення Пунічних війн.
4.Чому було вбито Гая Юлія Цезаря?
(стислі відповіді на скільки це можливо, потрібно терміново!)​

Ответы

Автор ответа: sofiadiagileva
1

Ответ:

1. Балканський і Апенінський півострови мають схожі кліматичні умови, а саме помірно континентальний клімат з теплим літом і холодною зимою. Однак, на Балканах можуть бути більші амплітуди температур внаслідок впливу сухого континентального повітря зі Сходу, тоді як на Апенінському півострові можливі вітри з півночі, які знижують температуру взимку. Також Апеніни мають більш високі гірські хребти, ніж Балкани, що впливає на клімат.

2. Тріції та плебеї були соціальними станами в Римській республіці. Обидва стани складалися з громадян Риму, але тріції складалися зі знаті, а плебеї - з незнаті. Основне відмінність полягала в тому, що тріції мали більше прав та привілеїв, ніж плебеї, наприклад, мали право обирати консулів, стати сенаторами. Однак, обидва стани боролися за свої права та інтереси.

3. Пунічні війни - це серія трьох війн між Римом та Карфагеном (Пунічна держава) у III-II ст. до н.е. Причиною війн було бажання Риму розширити свої території, а Карфаген - зберегти свої володіння в Західному Середземномор'ї. Під час війн Рим переміг Карфаген та здобув контроль над Середземним морем. Це дало Риму можливість стати головною силою Середньоземноморського басейну та здійснити розширення своєї імперії.

4. Гая Юлія Цезаря вбили у 44 р. до н.е. у Римі. Причина його вбивства полягала в тому, що він збільшив свою владу та прагнув зробити себе диктатором Римської імперії. Цезар був зраджений своїми близькими співробітниками, які сприяли його вбивству. Цей інцидент став одним з найбільш відомих у римській історії та спричинив політичну нестабільність в Римській імперії.

Объяснение:

прости, только так

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: tupoiaborigen
Предмет: Українська мова, автор: Аноним