Предмет: Физика, автор: bsergij56

Допоможіть будь ласка завдання на фото фізика.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: nastya28102009
0
Ответ
Дано р=1,1 0м*мм2/м U=4,4 B 1-0,4A S=0,2 мм2
1_?
R=U/1=4,4/0,4=11 OM
R=p*L/S
L=R*S/p=11*0,2/1,1=2 M
Ответ L=2 м
правда я не знаю что такое дріт
Похожие вопросы