Предмет: Физика, автор: teahm

Дівчина стоїть на мама кидає гаманець доньці, яка тримає руки на висоті 1 м від поверхні Землі. Швидкість руху гаманця в момент кидка напрямлена горизонтально і дорівнює 5 м/с. На якій відстані від будинку має стояти дівчинка, щоб гаманець потрапив їй у руки?​​

Ответы

Автор ответа: tozaadgezalova
1

Объяснение:

Для розв'язання задачі потрібно визначити час, за який гаманець дістанеться до дівчинки, і відстань, яку він пролетить за цей час.

Час можна визначити за формулою:

t = d / v,

де t - час, d - відстань, v - швидкість.

Так як вертикальний рух гаманця не впливає на його горизонтальний рух, то можна вважати, що гаманець рухається зі сталою швидкістю 5 м/с по прямій лінії до дівчинки.

Відстань, на якій має стояти дівчинка, можна визначити з формули:

d = vt,

де d - відстань, v - швидкість, t - час.

Підставляючи в цю формулу значення швидкості та часу, отримаємо:

d = 5 м/с * t

t = d / v = 1 м / 5 м/с = 0,2 с

d = 5 м/с * 0,2 с = 1 м

Отже, дівчинка повинна стояти на відстані 1 м від будинку, щоб гаманець потрапив їй у руки.

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: ancinskaanastasia