Предмет: Химия,
автор: valerixew
тема: виготовлення водних розчинів із заданими масовими частками розчиних речовин
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСОЧКА!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-ну) = 100 г
w(cолі) = 15 % = 0,15
Найти: m(солі)- ? m(Н2О) - ?
1. Обчислимо масу солі, яка необхідна для виготовлення розчину m(солі) = m(р-ну) * w(солі) = 100 * 0,15 = 15 г
2. Обчислюємо масу розчинника (води)
m(води) = m(р-ну) - m(солі) = 100 - 15 = 85 г
3. Розрахуємо об*єм води
р(води) = 1 г/мл
V(води) = m(води) * р(води) = 85 * 1 = 85 мл
4. Зважуємо 15 г солі та поміщаємо у склянку
5. Відміряємо мірним циліндром 85 мл води та обережно доливаємо
у посудину з сіллю.
6. Перемишуємо суміш склянок паличкою. Отримаємо однорідну суміш (розчин) - це суміш, в якій компоненти неможливо виявити спостереженням.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: annaderkach1912
Предмет: Английский язык,
автор: nastyshaaa1384
Предмет: Математика,
автор: Mari7894
Предмет: Русский язык,
автор: Ssssre
Предмет: Алгебра,
автор: sharly91