Предмет: Физика,
автор: slekovaviktoria
Птах масою 600 г (грам) летить на висоті 14 м зі швидкістю 6 м/с (метрів на секунду). Визначте потенціальну та кінетичну енергію птаха.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Ek=10,8(Н/m) Ep=84(H/m)
Объяснение:
m= 600g=0,6kg
h= 14m
v= 6m/s
Ek=(m*v^2)/2=(0,6*36)/2=21,6/2=10,8
Еp=mgh=0,6*10*14=84
Автор ответа:
1
Ответ:
Ер=mgh
Ер=0,6*10*14
Ep=84
Ek=mV²/2
Ek=0,6*36/2
Ek=21,6/2
Ek=10,8
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: RibeshkaPon
Предмет: Українська мова,
автор: dziubanenkom
Предмет: Русский язык,
автор: ragnarekt110
Предмет: Математика,
автор: tanya7970
Предмет: Українська мова,
автор: seredu