Предмет: Химия, автор: heremsultan

У біосфері спостерігаються процеси концентрації Йоду морськими організмами. Морські водорості (фукус, ламінарія, філофора) накопичують його до 1%. Добова потреба Йоду для дорослої людини становить 150 мкг. Чи отримає організм людини добову норму цього елементу, споживши 50 г ламінарії, якщо вміст Йоду у ній становить 1% ? Пам'ятайте, що 1 г = 1000мг, а 1мг = 1000мкг.​

Ответы

Автор ответа: kkatruha
0

Відповідь:

Пояснення:

50 г ламінарії містять:

0.01 (тобто 1%) * 50 г = 0.5 г Йоду

Оскільки 1 г = 1000 мг, то 0.5 г = 500 мг.

Оскільки 1 мг = 1000 мкг, то 500 мг = 500 000 мкг.

Отже, у 50 г ламінарії міститься 500 000 мкг Йоду.

Оскільки добова потреба Йоду для дорослої людини становить 150 мкг, то для задоволення цієї потреби потрібно спожити:

150 мкг / день * 1 день = 150 мкг.

Отже, 50 г ламінарії не забезпечують добову потребу Йоду. Щоб отримати потрібну кількість Йоду, потрібно спожити 150 мкг / 0.01 = 15 г ламінарії.

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: veroniikaz734
Предмет: Алгебра, автор: sharly91