Предмет: Физика,
автор: naumenkooskar99
Визначити роботу, яку виконує механізм за 10 хвилин, якщо його потужність 36 кВт ?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
t=10 хв=10*60=600 сек;
Р=36 кВт=36*10^3 Вт.
Знайти А.
А=Р*t=(36*10^3)*600=21,6*10^6 Дж=21,6 МДж.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: nastenakrainikova
Предмет: История,
автор: shorom
Предмет: Українська література,
автор: annafadeeva2011
Предмет: Математика,
автор: vika742665
Предмет: Химия,
автор: andreymasalov2005