Предмет: Химия,
автор: dvtbt124
Скільки солі та води треба для приготування розчину кухонної солі масою 200 г з масовою часткою солі 5%
Даю 50балов
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m р-ну(солі) = 200 г
ω(солі) = 5%
Знайти:
m(солі) - ?
m(води) - ?
Розв'язання:
1) m(солі) = ω * m р-ну / 100% = 5% * 200 / 100% = 10 г;
2) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі) = 200 - 10 = 190 г.
Відповідь: Маса солі становить 10 г; води - 190 г.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: sofijaspas
Предмет: Химия,
автор: WinsendXxnxn
Предмет: Информатика,
автор: mosencev1986
Предмет: Астрономия,
автор: gromovaaleksandra082
Предмет: ОБЖ,
автор: Аноним