Предмет: Физика, автор: papausel37

кулька масою 10 г вилітає з пружинного пістолета влучає в центр підвішеної на нитках пластилінового бруска масою 30 г і прилипає до нього на яку висоту підніметься брусок якщо перед пострілом пружина була стиснута на 4 см а жорсткість пружини 256H/м​

Ответы

Автор ответа: 0684861633nastya
1

Ответ:

kx²/2=(M1+m2)*GH

h=kx²/(2*(M1+m2)g)

h=256*0,04²/(2*0,04*10)=256*0,04/20=0,51м≈51см

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: tetyana10062011