Предмет: Математика,
автор: itop26top
ПОМОГИТЕ!!! СРОЧНО!!! ДАЮ 20 БАЛОВ!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь :
Дві бутилки по 40 грн олії вигіднише взяти
1)40+40=80 грн (олія)
Взяти сир по 29 грн дві упаковки
2)29+29=58 грн (сир)
Дві бутилки по 40 грн олії вигіднише взяти
1)40+40=80 грн (олія)
Взяти сир по 29 грн дві упаковки
2)29+29=58 грн (сир)
itop26top:
СПАСИБО
Автор ответа:
1
Ответ: 1) сир дешевше в упаковці 0,5кг за 140грн.
2) вигідніше придбати пляшку олії 1л за 72грн.
Пошаговое объяснение: всё правильно, поставь пж коронку.
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: qojshsgsjsak
Предмет: Биология,
автор: Pluwka825
Предмет: Геометрия,
автор: milanamasnikova259
Предмет: Математика,
автор: fylhtq54105
Предмет: Українська мова,
автор: novoselcevaanya