Предмет: Литература, автор: Sasmik

Написати листа авторові байок Л.Глібові.Обсяг-1 ст. Даю 30 білів‼️

Ответы

Автор ответа: krivekoola
1

Ответ:Шановний Леоніде Миколайовичу!

Ми хочемо висловити Вам своє безмежне вдячність за творчість, яка завжди залишається в наших серцях. Ваші байки надихають нас на добрі вчинки, допомагають зрозуміти природу та її закони та розвивають в нас любов до мудрості.

Нам здається, що Ваші байки завжди зберігатимуть свою актуальність, оскільки проблеми, які висвітлюєте у них, вічні та невичерпні. І ми пишаємося тим, що маємо такого видатного письменника, який не тільки розповідає цікаві історії, але й навчає нас жити гідно та поважати природу.

Бажаємо Вам натхнення, успіхів та здоров'я, щоб Ви продовжували творити та радувати нас своєю творчістю.

З повагою,

Ваші шанувальники.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: iguzichko10
Робота в зошиті Учні малюють лінію часу, позначають роки правління князя Святослава, роки його походів. 3. Про які подробиці походів князя Святослава довідуємося з літописних джерел? А. Сказав Святослав матері своїй і боярам своїм: «не любо мені є в Києві жити. Хочу я життя в Переяславці на Дунаї, бо то є середина землі моєї. Адже там усі добра сходяться: із Греків паволоки, золото, вино й овочі різні, а з Чехів і з Угрів - срібло й коні, із Русі ж - хутро, і віск, і мед, і ЧЕЛЯДЬ». Б. І рушив Святослав на греків, і вийшли вони супроти Русі. І коли побачили це руси, то убоялися вельми множества воїв. І мовив Святослав: «Уже нам нікуди дітись, а волею і неволею доведеться стати насупроти. Тож не осоромимо землі Руської, а ля емо кiстьми тут, бо ж мертвий сорому не зазнає. Якщо ж побіжимо ми, - то сором нам. Тож не втечемо, а станемо кріпко, і я перед вами піду. Якщо моя голова ляже, - тоді самі подумайте про себе. І сказали вої: «Де голова твоя ляже, там і наші голови ми зложимо». В. Рушив Святослав на Дунай на Болгар, і в битві одолів Святослав болгар. І взяв він вісімдесят городів по Дунаю, і сів, князюючи, тут, у городі Переяславці, і беручи данину з греків. Г. І послали кияни гінця до Святослава, говорячи: «Ти княже чужої землі шукаєш і дбаєш про неї, а свою полишив. Нас же мало не взяли печеніги, і матір твою, і дітей твоїх. Якщо ти не прийдеш, не оборониш нас, - то таки нас візьмуть. Чи тобі не жаль отчини своєї, і матері, що стала старою, і дітей своїх?». Це почувши, Святослав на коней з дружиною своєю, і прибув до Києва, і цілував матір свою , і дітей своїх, і журився тим, що сталося од печенігів. Запитання: 1. У ЯКОМУ з уривків викладено Святослава? зовнішньополітичну програму 2. У чому була її суть? 3. Як ставився автор уривків до Святослава?​
Предмет: Математика, автор: valeriaasmukovcuk
Предмет: Английский язык, автор: mironovdaniil926
Предмет: Алгебра, автор: Аноним