Предмет: Физика,
автор: Zaraorg
Даю 50 баллов
За 8 хв в електричному чайнику нагріли 800г води від 20°С до кипіння. Сила струму в мережі 5А, а опір спіралі електрочайника - 70 Ом. Визнач ККД електрочайника.
С объяснением
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
t=8 хв=8*60=480 сек;
mв=800 г=0,8 кг;
t1=20°C;
t2=100°C;
І=5 А;
R=70 Ом.
Знайти n.
Рішення.
n=Aкор/Qповн; Акор=Св*mв*(t2-t1); Qповн=(І^2)*R*t, де Акор-корисна робота, яку виконує спіраль електрочайнику; Св=4200 Дж/кг*°С-питома теплоємність води; Qповн-кількість теплоти, яка виділяється у спіралі. Тоді:
n=Св*mв*(t2-t1)/(I^2)*R*t=4200*0,8*(100-20)/(5^2)*110*480=268,8*10^3/1320*10^3=0,203=20,3%.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: zhumabaevgulaiym
Предмет: Другие предметы,
автор: valeriaevtusenko799
Предмет: Биология,
автор: lyaysankhabibi
Предмет: Литература,
автор: nkuharchikn
Предмет: Физика,
автор: afsfaasfasfasf