Предмет: Физика, автор: KSofia13

ТЕРМІНОВО!!!!
10. За який час закипить 800 г води, узятоï за температури 50 °С, якщо чайник, ККД якого дорівнює 60 %, увімкнено в мережу з напругою 220 В, а нагрівальна спіраль виготовлена із залізного дроту довжиною 25 м i площею поперечного перерізу 2мм^2?
Питома теплоємність води дорівнює 4200 Дж/кг×°C, а питомий електричний опір заліза становить 0,10 Ом × мм^2/м​

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
2

Ответ:

Дано:

mв=800 г=0,8 кг;

t1=50°C;

t2=100°C;

n=0,6;

U=220 B;

l=25 м;

S=2 мм^2;

Св=4200 Дж/кг*°С;

р=0,1 Ом*мм^2/м.

Знайти t.

1. Знаходимо електричний опір спіралі електрочайнику:

R=p*l/S=0,1*25/2=1,25 Ом;

2. n=Aкор/Qповн; Акор=Св*mв*(t2-t1); Qповн=((U^2)/R)*t, тоді:

n=Св*mв*(t2-t1)/((U^2)/R)*t, звідси знаходимо час, за який закіпить вода:

t=Св*mв*(t2-t1)*R/n*(U^2)=4200*0,8*(100-50)*1,25/0,6*(220^2)=210*10^3/29,04*10^3=7,2 сек.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: Аноним