Предмет: Физика,
автор: kolomiycevi
1. Визначте потенціальну енергію пружини жорсткістю 80 Н/м, стисненої на 4 см. 2. Літак масою 15 т розігнався в повітрі від 360 км/год до 720 км/год. Яку роботу виконала сила, що розігнала літак? помогите можалуйста!!! даю 50 баллов.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 0,064Дж; 225МДж
Объяснение:
Дано:
k=80Н/м
х=4см=0,04м
---------------
Еп-?
Еп=kx²/2, где:
k-жесткость пружины;
х-удлинение пружины
Еп=80*0,04²/2=0,064Дж
Дано:
m=15т=15000кг
V1=360км/ч=100м/с
V2=750км/ч=200м/с
-----------------
А-?
А=ΔЕк=mV2²/2-mV1²/2)=m/2*(V2²-V1²)=15000/2*(200²-100²)=225000000Дж=225МДж
kolomiycevi:
спасибо!!!
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: lozovayapolina2030
Предмет: Английский язык,
автор: lerabevzuk7
Предмет: Литература,
автор: kosikgovna
Предмет: Русский язык,
автор: ralinagajfutdinnova0
Предмет: Алгебра,
автор: khristina37