Предмет: Химия,
автор: danilovdmitro89
Обчисліть масу солі та водинеобхідних для приготування розчину масою 120г із масовою часткою 20%
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Якщо розчин має масу 120 г і масову частку 20%, то маса розчиненої у ньому солі дорівнює 20% від маси розчину:
маса солі = 0.2 * 120 г = 24 г
Тепер, щоб знайти масу води, яка потрібна для приготування цього розчину, можна скористатися формулою:
маса води = маса розчину - маса солі
маса води = 120 г - 24 г = 96 г
Отже, для приготування розчину масою 120 г із масовою часткою 20% потрібно 24 г солі та 96 г води.
danilovdmitro89:
пасіба
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: erikasucka4
Предмет: Геометрия,
автор: mmm7519
Предмет: Физика,
автор: uzakbajerasyl170
Предмет: Математика,
автор: albertsattarov94
Предмет: Математика,
автор: i89828017354