Предмет: Химия,
автор: milasca2019
6. Який об'єм водню утвориться при взаємодії заліза з 49 г (сульфатної кислоти. Срочно пожалустп
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:Дано:
m(розчину H2SO4)=300г
w(H2SO4)=9,8%=0,098
V(Н2)-?
знайдемо масу сульфатної кислоти (речовини) в розчині: 300*0,098=29,4г
29,4г Хл
Fe + H2SO4=FeSO4+H2
98г 22,4л
х=29,4*22,4/98=6,72л
Объяснение:
а зачем оно вам
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: maksim20608
Предмет: Математика,
автор: evaudovytska
Предмет: Музыка,
автор: timakuhar1
Предмет: Математика,
автор: ulia6515
Предмет: Алгебра,
автор: mregorka85