Предмет: Химия,
автор: milasca2019
5.Яка кількість речовини води утвориться при взаємодії 1.5 моль натрій гідрооксиду з сульфатною кислотою.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
10 моль
Объяснение:
Дано:
n(Na2O) = 5 моль
n(NaOH) - ?
1. запишем уравнение реакции, уравняем:
(1) Na2O+H2O= 2 NaOH
2. составим пропорцию
(1) Na2O - 5 моль
2 NaOH - х моль
х = 10 моль
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: sergiyyy123
Предмет: История,
автор: artemdrobot60
Предмет: Математика,
автор: i89828017354
Предмет: Математика,
автор: dilnazjanpiisova