Предмет: Физика, автор: fsrrgfsrg

Тіло масою 4000 г вільно падає з висоти 30 м. Чому дорівнює потенціальна енергія тіла у верхній точці падіння? (Відповідь у Дж, округляючи до цілого)
1196
1186
1176
1166

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
1
Дано:
m=4000г=4кг
h=30м
g=9,8
Знайти:
Еп-?
Еп=mgh=4*9,8*30=1176Дж


Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: matvijdzuba466
Предмет: История, автор: QWERTY021450505