Предмет: Химия, автор: vladicmaclyvec

Визнач масу води у якій необхідно розчинити 18 г алюміній хлориду, щоб отримати розчин з масовою часткою 8,3 %.

Відповідь запиши цілим числом.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо масу розчину:

m(р-ну) = m(AlCl3) * 100% : w(AlCl3) = 18 * 100% : 8,3% = 216,86 г

Вичислимо масу води:

m(H2O) = m(р-ну) - m(AlCl3) = 216,86 - 18 = 198,86 г

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: polinakulabuhova850
Предмет: Литература, автор: katia66246