Предмет: Физика,
автор: totnikita06
Електронагрівник за 10 хв доводить до кипіння 15 кг води, початкова температура якої дорівнює 30°С. Якою в сила струму в його нагрівальному елементі, якщо напруга в мережі становить 220 В? ККд нагрівника 80 %
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано::
t=10 хв=10*60=600 сек;
mв=15 кг;
t1=3°C;
t2=100°C;
U=220 B;
n=0,8.
Знайти І.
n=Aкор/Qповн; Акор=Св*mв*(t2-t1); Qповн=U*I*t, де Акор-корисна робота, яку виконує нагрівник; Св=4200 Дж/кг*°С-питома теплоємність води. Тоді:
n=Св*mв*(t2-t1)/U*I*t, звідси знаходимо струм в нагрівальному елементі електронагрівника:
І=Св*mв*(t2-t1)/n*U*t=4200*15*(100-30)/0,8*220*600=4,41*10^6/0,1056*10^6=41,8 A.
Объяснение:
Похожие вопросы