Предмет: Физика,
автор: drak0hsaa4o
Яка потенціальна енергія каменя, який піднято на висоту 21 м. і маса якого становить 14 кг?
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Тому потенціальна енергія каменя становить близько 2899,2 Дж.
Пояснення:
Потенціальна енергія каменя, який піднятий на висоту 21 м, може бути обчислена за формулою:
П = m * g * h
де m - маса каменя, g - прискорення вільного падіння, h - висота підняття.
Підставляючи в формулу відповідні значення, отримуємо:
П = 14 кг * 9,8 м/с² * 21 м = 2899,2 Дж
Автор ответа:
0
Ответ:
Прийняти g ≈ 10 Н кг . Відповідь: потенціальна енергія каменя дорівнює Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: debaanastasiia
Предмет: Українська мова,
автор: natalyashemet9
Предмет: Алгебра,
автор: maksstecik36
Предмет: Обществознание,
автор: fzrjqhbub