Предмет: Химия,
автор: yuriikfloral
3) До розчину масою 150 г з масовою часткою солі 10% добавили 50г солі. Визначте масову частку солі в утвореному розчині.
Ответы
Автор ответа:
0
w=m(вещества)/m(раствора)×100%
m(вещества) = 150 × 0,1 = 15 г
m(образовавшегося вещества) = 15 + 50 = 65 г
m(образовавшегося раствора) = 150 + 50 = 200 г
w(образовавшегося вещества) = 65/200×100% = 32,5%
Ответ: 32,5%
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: v1cwzllio
Предмет: Английский язык,
автор: m1nb1xx01
Предмет: Математика,
автор: a17035453
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: tcherezovgleb
Предмет: Физика,
автор: woulf9191