Предмет: Українська мова, автор: klodnickaasofia

твір на тему Зерна мудрості ​

Ответы

Автор ответа: topgeimer6
0

Ответ:

Зерна народної мудрості». Прислів’я та приказки – неоціненна скарбниця, перлини народної мудрості. Приклади прислів’їв та приказок зафіксовані в Руському літописі, де вони називаються «притчами». Слово «притча» мало тоді теж значення , що сучасне прислів’я. Тому в сучасній науці паралельно із термінами прислів’я і приказка на означення жанру вживається термін «паремія». Від цього слова утворилася назва пареміографія – записування , збирання прислів’їв. Українська пареміографія досить широко вивчається в сучасній фольклористиці. Прислів’я та приказки – жанр, який пройшов довгий шлях розвитку. Вони зустрічаються в найдавніших пам’ятках літератури. Велика їх кількість є в Новому Заповіті, особливо в Євангеліях. Біблія стала першим найбільшим джерелом запозичення прислів’їв і приказок в усну народну словесність.


topgeimer6: Конститу́ція Украї́ни — Основний Закон України. Ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набрала чинності з дня її прийняття. На згадку про прийняття Конституції в Україні щорічно святкують державне свято — День Конституції України.
klodnickaasofia: че
klodnickaasofia: че ты завёлся
topgeimer6: агро школьник да чел
topgeimer6: агро
topgeimer6: агро агро агро агро агро агро агро агро агро агро агро агро агро агро агро агро агро агро агро агро агро агро агро агро агро агро агро
klodnickaasofia: успокойся
topgeimer6: а6ро
topgeimer6: агро
topgeimer6: чел агро
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: psorokina117