Предмет: Физика, автор: artemmudrickij2

У горах встановили вітряний двигун, який приводить в дію електрогенератор потужністю 12,6 кВт. Скільки лампочок потужністю 57 Вт можна живити від цього джерела струму, якщо 6 % потужності втрачається в підвідних провідниках?

Відповідь заокругли до цілого числа.

Ответы

Автор ответа: whyshshsys
1

Ответ:

Знайдемо спочатку, яку потужність лампочок зможе живити електрогенератор потужністю 12,6 кВт при втраті 6 % потужності в провідниках:

12,6 кВт * (1 - 6/100) = 11,844 кВт

Оскільки 1 кВт = 1000 Вт, то ми можемо обчислити, скільки лампочок потужністю 57 Вт можна обслуговувати:

11,844 кВт / 57 Вт = 207,79

Отже, можна живити близько 207 лампочок потужністю 57 Вт. Відповідь необхідно заокруглити до цілого числа, тому фактично можна живити 207 лампочок.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: asilkhysany
Предмет: Қазақ тiлi, автор: nazymserikzhankyzy