Предмет: История, автор: pavlisevaelina

5. Висловити й аргументувати свою думку з питань:
А. У 1999 році в одному з виступів Президент України Л. Кучма зауважував: «Економіка залишається найвразливішою ланкою перед злочинним і корупцій- ним натиском через недовершеність початих тут перетворень, слабкість, а нерідко й відсутність реальних важелів державного управління. Криміналізовані й «тіні- зовані>> буквально всі сфери. ... Тільки з початку цього року на підприємствах системи Міненерго викрито близько тисячі злочинів. Основні з них посадові - зловживання, тобто корупція. У тому числі серед найбільш високопоставлених осіб. Втрати обчислюються вже двома мільярдами гривень. ...Не державою і не в державних інтересах розробляється більшість сценаріїв у сфері приватизації». Чи погоджуєтесь ви з такою оцінкою? Чому? Що спричинило таке становище?
Б. За результатами соціологічних опитувань у 2006 році 46% населення країни у віці від 18 до 70 років відчували себе «цілком спроможними займатися підпри- ємницькою діяльністю» і «в цілому спроможними, але потребували поглиблення знань та набуття навичок у цій сфері». За 2000 2006 рр. утричі збільшилася - кількість прибічників думки, що саме підприємницька діяльність дає можли- вість бути самостійним та незалежним у діях, є цікавою, творчою та інновацій- ною. Про що свідчать такі дані?​

Ответы

Автор ответа: Idontlikescool
1

А. Я погоджуюсь з оцінкою Президента України Л. Кучми стосовно того, що економіка України у 1999 році була вразливою перед злочинним і корупційним натиском. Це було спричинено недовершеністю початих реформ, слабкістю та нерідко відсутністю реальних важелів державного управління. Крім того, криміналізовані та "тіньові" структури вкривали буквально всі сфери економіки, а корупція та зловживання посадових осіб стали повсякденним явищем. Така ситуація призвела до втрат, обчислюваних мільярдами гривень. Ця проблема не вирішувалась тривалий час та спричинила негативний вплив на економіку країни та життя громадян.

Б. Дані соціологічних опитувань 2006 року свідчать про те, що все більше населення України прагне займатися підприємницькою діяльністю та вважає, що ця сфера дає можливість бути самостійним та незалежним. Це свідчить про зростання інтересу до підприємницької діяльності та прагнення до самореалізації у цій сфері. Захоплення підприємництвом може сприяти розвитку господарства та забезпеченню економічного зростання, а також зменшенню безробіття та залежності від заробітної плати. Однак, для успішного розвитку підприємництва необхідна підтримка з боку держави, сприятливе податкове та правове середовище та доступ до фінансових ресурсів.

Похожие вопросы
Предмет: Оʻzbek tili, автор: umarjonxayrullayv
Предмет: Математика, автор: dyawolthe