Предмет: Химия, автор: Аноним

Помогите решить задачу даю 100 баллов

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 75 г

w(cолі) = 13 % = 0,13

Найти: m(цукру)- ? m(Н2О) - ?

1. Обчислимо масу cолі, яка необхідна для виготовлення розчину m(солі) = m(р-ну)  * w(солі) = 75 * 0,13 = 9,75 г

2. Обчислюємо масу розчинника (води)

m(води) = m(р-ну) - m(солі) = 75 - 9,75 = 65,25 г

р(води) = 1 г/мл

V(води) = m(води)/ р(води) = 65,25/ 1 = 65,25 мл

3. Зважуємо 9,75 г солі та поміщаємо у стакан

4. Відміряємо мірним циліндром 65,25 мл води та обережно доливаємо у посудину з сіллю.

5.Перемишуємо суміш склянок паличкою. Отримаємо однорідну суміш (розчин) - це суміш, в якій компоненти неможливо виявити спостереженням.

Похожие вопросы