Предмет: Физика,
автор: anytamaksymovych
3 гармати масою 3 т вистрілили в горизонтальному напрямку ядром масою 20 кг. При цьому ядро набуло швидкості 300 м/с. Якоï швидкості набула гармата при віддачі? З ДАНО, РОЗВ'ЯЗАННЯ, НАЙТИ будь ласка
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
2m/c
Объяснение:
Якщо не помиляюсь, то тут за законом
імпульсу:
m1*U1=m2*U2 (U - швидкість)
Тоді:
3000*U1-20*300
3000*U1-6000
U1=2m/c
anytamaksymovych:
зачем брать чужое решение?
Автор ответа:
1
Дано:
m1=3000кг
m2=20кг
v2=300м/с
v1-?
———————
m1v1=m2v2
3000*v1=20*300
3000*v1=6000
v1=2м/с
m1=3000кг
m2=20кг
v2=300м/с
v1-?
———————
m1v1=m2v2
3000*v1=20*300
3000*v1=6000
v1=2м/с
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: alenabelousowa75
Предмет: Алгебра,
автор: viktorruslik89
Предмет: Физика,
автор: U4o2p2k1fff00
Предмет: География,
автор: kiril229222
Предмет: Английский язык,
автор: bobokkarina29