Предмет: Химия,
автор: Аноним
❗️ДАЮ 50 БАЛІВ❗️
Для миття жирного посуду використовують розчин кальцинованої води. Яку масу соди необхідно взяти для приготування 300 г розчину з масовою часткою натрій карбонату 20%?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-нуNa₂CO₃) = 300 г
w(Na₂CO₃) = 20% або 0,2
Найти: m(Na₂CO₃)- ?
m(Na₂CO₃) = m(р-нуNa₂CO₃) * w(Na₂CO₃) = 300 * 0,2 = 60 г
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: filonenkolila114
Предмет: Українська мова,
автор: gurevaveronika716
Предмет: Информатика,
автор: kajnarkyzyk
Предмет: Геометрия,
автор: onlainxboxk
Предмет: Математика,
автор: vikakaminska14373