Предмет: Физика,
автор: pkawww67
Яку работу та потужність виконує вантажівка 0.5 год, яка перетягує причіп из силою 6к Н на відстань 200 см?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
t=0,5 год=1800c
F=6000H
S=200см=2м
Знайти:
A-?(робота)
N-?(потужність)
А=F*S=6000*2=12000Дж
N=A/t=12000/1800≈6,67Bт
t=0,5 год=1800c
F=6000H
S=200см=2м
Знайти:
A-?(робота)
N-?(потужність)
А=F*S=6000*2=12000Дж
N=A/t=12000/1800≈6,67Bт
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: rostislavkholod
Предмет: Українська література,
автор: anya3291s
Предмет: Математика,
автор: Noususheur
Предмет: Русский язык,
автор: anastasijadobrova
Предмет: Геометрия,
автор: rudi220022