Предмет: Физика,
автор: oleksandrovic31
даю 50 балів! З нерухомого човна масою 250 кг кидають вантаж масою 5 кг з горизонтальною швидкістю 10м/с відносно Землі. Знайдіть швидкість човна після кидання?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
0,2 м/с
Объяснение:
m₁=250 кг;
m₂=5 кг;
V₂=10 м/с;
V₁ ? m₂*V₂=m₁*V₁; V₁=m₂*V₂/m₁=5*10/250=0,2 м/с
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
Мч. = 250 кг
mв. = 5 кг
V₁ = 0 м/с
V₂ = 10м/c
Найти: V₃ - ?
V₂ * mв. =V₃ * Mч.
V₃ = V₂ * mв./Mч. = 10 * 5/250 = 0,2м/с
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: kasaskanaska
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: alenakhavula
Предмет: Французский язык,
автор: dmitriyre228337
Предмет: Математика,
автор: katakukarkina