Предмет: Физика,
автор: selikhovandrey27
Яку жорсткість має пружина, якщо при стисканні її на 8 см, вони має потенціальну енергію 6.4 Дж
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
x=8см=0,08м
Еп=6,4Дж
Знайти:
k-?
Еп=kx²/2=k=2Еп/х²=2*6,4/0,08²=2000Н/м
x=8см=0,08м
Еп=6,4Дж
Знайти:
k-?
Еп=kx²/2=k=2Еп/х²=2*6,4/0,08²=2000Н/м
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: viktoriasolodova0408
Предмет: Химия,
автор: ludmilasulygina1
Предмет: Математика,
автор: Kiimechukkamilla
Предмет: Биология,
автор: yakimcovbogdan2023
Предмет: Математика,
автор: Killerman228