Предмет: Физика, автор: selikhovandrey27

Скутер масою 200 кг рухається рівномірно прямолінійно, має кінетичну енергію 40 кДж. З якою швидкістю рухається скутер

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
1
Дано:
m=200кг
Ек=40кДж=40000Дж
Знайти:
V-?
Розв'язання:
Eк=mV²/2→→→V=√(2Eк/m)=√(2*40000/200)=20м/с=72км/ч


selikhovandrey27: а сколько будет в м/с?
1Manka1: 20м/с там написано
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: karalevavika5