Предмет: Психология, автор: Аноним

Завдання 3. Проаналізуйте дії вихователя. Який мотив спонукав хлопчиків просити вихователя розповісти дітям про їх гарну роботу?
Шестирічні Сергійко і Петрик часто під час чергування забувають годувати птахів. Вихователь звернув на це увагу всіх дітей. Діти були обурені поведінкою хлопчиків. На наступне своє чергування хлопчики прийшли рано і ретельно виконали всі необхідні справи. У подальшому вони відповідально ставилися до виконання обов’язків чергових. Через деякий час вони попросили вихователя : «Ніна Василівна, скажіть всім, що ми хороші діти».

Ответы

Автор ответа: chelyk738
0

Мотивом, який спонукав хлопчиків просити вихователя розповісти про їх гарну роботу, могла стати потреба в отриманні підтримки і одобрення соціальної групи, а саме дитячого колективу після того як оприлюднили їх помилку в тому що вони забували. Хлопчики, ймовірно, хотіли показати іншим дітям, що вони здатні бути відповідальними та дисциплінованими, а також, отримати від них позитивну оцінку та підтримку.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Miroslav228337
Предмет: Химия, автор: ngutic371
СРОЧНО

1. План характеристики елемента за його положенням у Періодичній системі та будовою атома. Положення у Періодичній системі: а) порядковий номер елемента, його відносна атомна маса; б) у якому періоді, групі, підгрупі розміщений. II. Будова атома: а) заряд ядра та його склад (кількість протонів і нейтронів); 6) кiлькiсть електронів, кількість електронних шарів і розподіл у них електронів; в) електронна конфігурація та схема будови атома г) будова зовнішнього електронного шару, його завершеність, кіль кість спарених і неспарених електронів. III. Характер хiмiчного елемента: a) s-, р-, - чи f-елемент; б) металічний чи неметалічний елемент. IV. Характеристика сполук: a) вищий оксид, валентність елемента в ньому, характер оксиду; б) гідрат вищого оксиду та його характер; в) сполука Гідрогену і валентність елемента в ній. V. Порівняння металічних або неметалічних властивостей із властивос тями елементів, що стоять поряд у періоді та підгрупі. Розглянемо характеристику елементів на прикладі Нітрогену і Кальцію.​