Предмет: Химия,
автор: matveevanina32
У 200 г води рзчинили 10 г цукру. Розрахувати масову частку цукру в розчині.
Ответы
Автор ответа:
1
Масова частка цукру в розчині визначається як відношення маси цукру до загальної маси розчину, помножене на 100%.
Маса розчину складає:
200 г (маса води) + 10 г (маса цукру) = 210 г
Тоді масова частка цукру буде:
10 г / 210 г × 100% = 4.76%
Отже, масова частка цукру в розчині складає 4.76%.
Маса розчину складає:
200 г (маса води) + 10 г (маса цукру) = 210 г
Тоді масова частка цукру буде:
10 г / 210 г × 100% = 4.76%
Отже, масова частка цукру в розчині складає 4.76%.
Автор ответа:
0
Ответ:
Масова частка цукру в розчині обчислюється за формулою:
маса цукру : маса розчину = масова частка цукру
У даному випадку масова частка цукру дорівнює:
10 г : 200 г = 0.05 або 5%
Отже, масова частка цукру в розчині дорівнює 5%.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: vkookqp
Предмет: Русский язык,
автор: uteulievaajaru484
Предмет: Английский язык,
автор: Miroslav228337
Предмет: Английский язык,
автор: dariaponko933
Предмет: Математика,
автор: tamila123456