Предмет: Физика,
автор: voskoboy2306
По поверхності тягнуть з постійною швидкістю брусок при цьому приклаладають силу 80 Н яку швідкисть має брусок якщо за 10 секунд здійснено роботу 640 Дж?
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Щоб знайти швидкість бруска, нам потрібно спочатку визначити відстань d, яку тіло переміщується під дією сили. Для цього скористаємося формулою:
W = F * d -> d = W / F
Підставляємо дані:
d = 640 Дж / 80 Н = 8 м
Тепер, щоб знайти швидкість бруска, скористаємося формулою:
v = d / t
де v - швидкість, d - відстань, t - час
Підставляємо дані:
v = 8 м / 10 с = 0.8 м/с
Отже, швидкість бруска становить 0.8 м/с.
Пояснення:
voskoboy2306:
спасибо!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Dffcgog
Предмет: Другие предметы,
автор: omarinsar2013
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: amashtakova07
Предмет: Алгебра,
автор: anastasiia212005