Предмет: Физика,
автор: Mirchik08
Баскетбольний м’яч підкидають зі швидкістю 12 м\с. На якій висоті його кінетична енергія у 5 разів більша від потенціальної?
Допоможіть будь ласка
Малюнок надо і розв'язання
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:Кінетична енергія тіла визначається за формулою:
Eк = (mv^2)/2,
де m - маса тіла, v - швидкість тіла.
Потенціальна енергія тіла на заданій висоті відносно деякого початкового рівня залежить від висоти і може бути визначена за формулою:
Ep = mgh,
де m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння, h - висота.
Якщо кінетична енергія у 5 разів більша від потенціальної, то ми можемо записати наступне відношення:
Eк = 5Ep
(mv^2)/2 = 5mgh
Звідси ми можемо виразити висоту h:
h = (v^2)/(10g)
Підставляючи дані, отримуємо:
h = (12^2)/(10*9.81) ≈ 1.47 метрів.
Отже, на висоті близько 1.47 метрів кінетична енергія баскетбольного м'яча буде у 5 разів більша за потенціальну.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: uliansxzw
Предмет: Английский язык,
автор: korolviktoria25
Предмет: Химия,
автор: lehafilatov05
Предмет: Другие предметы,
автор: shibk