Предмет: Математика,
автор: Otwq
Мама купила 4 футболки та 2 пари штанів загальна вартість 540 грн футболка коштує на 100 грн менше за пару штанів яка ціна футболок та штанів розв'язок рівнянням Помогите пж
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Український
1. Дізнаємося скільки коштують три футболки. Для цього, від вартості всієї покупки віднімемо вартість
джинсів:
1940 руб. 890 руб. = 1050 руб.
2. Дізнаємося скільки коштує одна футболка. Для цього, вартість трьох футболок розділимо на
кількість футболок:
1050 руб. / 3 = 350 руб.
Відповідь: вартість однієї футболки 350 руб.
Русский
1. Узнаем сколько стоят три футболки. Для этого, от стоимости всей покупки вычтем стоимость
джинсов:
1940 руб. 890 руб. = 1050 руб.
2. Узнаем сколько стоит одна футболка. Для этого, стоимость трех футболок разделим на количество футболок:
1050 руб. / 3 = 350 руб.
Ответ: стоимость одной футболки 350 руб.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: makridiludmila
Предмет: Литература,
автор: kulia6211
Предмет: Алгебра,
автор: margaritakonca33
Предмет: Химия,
автор: lilteqashi
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним