Предмет: Физика,
автор: Аноним
камінь об'єму 5 дм кубічних важить 180 ньютонів яку силу треба прикласти щоб утримати його у воді?
дам 70 балів
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
V=5дм³=0,005м³
Р=180Н
po=1000кг/м³
Знайти:
F-?
F=P-роgV=180-1000*10*0,005=130H
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: soloomique
Предмет: Литература,
автор: danavarvarin93
Предмет: Литература,
автор: shokolade09
Предмет: Физика,
автор: Vika03939
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним