Предмет: Физика, автор: ugarnyyded

чому дорівнює жорсткість пружини деформованого тіла потенціальну енергію 316 мдж та видовження в 24 см

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Дано:

Еп=316мДж=316*10-³Дж

х=24см=0,24м

Знайти:

k-?

Еп=kx²/2→k=2Eп/х²=2*316*10-³/0,24²≈11Н/м

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: bajramovaliana02