Предмет: Физика,
автор: nope1never1
З якою швидкістю має летіти свинцева куля, щоб при ударі об перешкоду вона нагрілася на 39 К, якщо 60% енергії кулі переходить у її внутрішню енергію.
С=130 Дж/кг К
(будь ласка, напишіть дано та розв'язок в зрозумілій формі)срочно!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
130м/
Объяснение:
nE=
Q=cmΔT
E=mV^2/2
0,6×mV^2/2=ΔT
V^2=2cΔT/0,6
V= √2×130×39/0,6=√16900=130 м/
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: tanazh14
Предмет: Українська література,
автор: sashkogamingyt
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Kami3331033
Предмет: География,
автор: makovey8056