Предмет: Физика, автор: wjtkzgxjg548

СРОЧНО!!!! ДАЮ 70 БАЛОВ.
Для населення яке проживає в житлових будинках вартість тариф в коп. за 1 кВт-год становить 2грн 50коп. Підрахуйте вартість спожитої енергії, що споживає лампа 100 Вт, якщо вона світиться по 8 год на добу протягом 1 місяця (30 днів)

Ответы

Автор ответа: iva54
0

Відповідь:

60 грн.

Пояснення:

Дано:

Р = 100Вт = 0,1кВт

t = 8год

n = 30 дн.

Тариф = 2грн.50коп.

__________________
С - ?


С = А • Тариф, де А - робота

А = Р•t•n, де Р - потужність; t - час; n - кількість днів.

А = 0,1•8•30 = 24(кВт-год)

С = 24•2,5 = 30 (грн.)

Похожие вопросы