Предмет: Физика,
автор: dimabos2007
100 балов
Допоможить будь ласка
1. Електроплитка, ввімкнена в мережу з напругою 220 В, чинить опір 22 Ом. Що покаже електролічильник, якщо електроплитка ввімкнена в мережу протягом 4 год безперервно?
Подсказка: ( Визначити роботу електричного струму. Але спочатку за законом Ома знайти силу струму. Час в секунди НЕ ПЕРЕВОДИТИ.)
onetfriend:
непонятно, зачем вычислять работу тока, если можно сразу перейти к мощности
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
I = U/R = 220 / 22 = 10 А
P = U*I = 220 * 10 = 2200 Вт = 2,2 кВт
при цьому електричний струм зробить роботу:
A= U * I * t = 2,2 * 4 = 8,8 кВт*год = 8,8 * 3,6 = 31,68 Мдж
Електролічильник покаже, що за 4 години плитка витратить 8,8 кВт * год електроенергії.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: yana0000anay
Предмет: География,
автор: Serikkbay
Предмет: Математика,
автор: lianadektereva1
Предмет: Алгебра,
автор: zakmar2006
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним