Предмет: Химия,
автор: gfgfgfgfgdf
27. Обчисліть масову частку алюміній нітрату в розчині, який утвориться внаслідок
змішування солі масою 20 г з водою об’ємом 180 мл.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(Al(NO3)3) = 20 г
V(H2O) = 180 мл
Знайти:
ω(Al(NO3)3) - ?
Розв'язання:
1) m(H2O) = ρ * V = 1 * 180 = 180 г;
2) m р-ну(Al(NO3)3) = m(Al(NO3)3) + m(H2O) = 20 + 180 = 200 г;
3) ω(Al(NO3)3) = m * 100% / m р-ну = 20 * 100% / 200 = 10%.
Відповідь: Масова частка Al(NO3)3 становить 10%.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: Serikkbay
Предмет: Математика,
автор: lianadektereva1
Предмет: Литература,
автор: bogdana3557
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним