Предмет: Физика,
автор: kristinakhvastunova
!!!!!ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!
Воздушный шар прекратил подниматься на высоте, где плотность воздуха равна 1,2 г/см. Найдите массу шара, если его объем 800м². Сделать объяснительный рисунок
Повітряна куля припинила підніматися на висоті, де густина повітря дорівнює 1,2 г/см. Знайдіть масу кулі, якщо її об'єм 800м². Зробити пояснювальний рисунок
Ответы
Автор ответа:
1
м = ρV,
де м - маса кулі, ρ - густина повітря на висоті, V - об'єм кулі.
об'єм кулі V = 800 м³ = 800000000 см³.
Підставляємо значення у формулу:
м = 1.2 г/см³ * 800000000 см³ = 960000000 г.
960 000 000 г, або 960 тонн.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: wwxs
Предмет: Другие предметы,
автор: ssmtsl
Предмет: Українська література,
автор: ilnizkadarina
Предмет: Математика,
автор: lina33t000
Предмет: Английский язык,
автор: nikol83