Предмет: Физика,
автор: pupil7g42
СРОЧНО,ПОМОГИТЕ!!!
Людина витягає відро з водою з глибокого колодязя. Яку роботу вона виконує за 1 хв, якщо перебирає мотузку зі швидкістю 25 см/с? Маса відра з водою 10 кг.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
1500 Дж
Объяснение:
t=1 хв=60 c;
V=25 см/с=0,25 м/c;
m=10 кг;
A ? A=F*S=m*g*V*t=10*10*0,25*60=1500 Дж
pupil7g42:
спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: dmuhamedrahimova
Предмет: Математика,
автор: tfphmptyq2
Предмет: Українська мова,
автор: 32636
Предмет: История,
автор: bjnhj34564
Предмет: Французский язык,
автор: kamitovaraisa