Предмет: Физика,
автор: borysenko3110
Виконати пояснювальний рисунок до цієї задачи:Під час спуску із гори швидкість велосипедиста, який рухається прямолінійно і
рівноприскорено, змінилася за 5 с від 18 км/год до 36 км/год. Яке прискорення
велосипедиста? Визначіть переміщення велосипедиста за цей час.(1
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
t=5 c;
V₁=18 км/год=5 м/c;
V₂=36 км/год=10 м/c;
a, S ? a=(V₂-V₁)/t=(10-5)/5=1 м/c²; S=V₁*t+at²/2=18*5+1*5²/2=103 м
Приложения:

Похожие вопросы