Предмет: Химия, автор: Vovanv79

До 150 г розчину солі з масовою часткою 10 % додали 30 г кристалічної солі. Обчислити масову частку нового розчину. (Розрахунки до задачі переслати на перевірку)

Ответы

Автор ответа: vectordva
1

Відповідь:

1)25%

Пояснення

:m(солі)=150*0,2=30+10=40

m(утворення розчину)= 150+10=160

W(р.р)=40/160=25

2)60г

3)8%

4)14%

5)25%

6)40г

7)75г

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: zohazanuzakov
Предмет: Математика, автор: abakarovapatimat23