Предмет: Математика,
автор: hannakartashova777
Купили 2,5 кг яблук і 1,5 кг апельсинів, заплативши за всю покупку
132,5 грн. Скільки коштує 1 кг яблук, якщо 1 кг апельсинів коштує
57,5 грн?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
18,5 грн
Пошаговое объяснение:
кг яблук-х
кг апельсинів- 57,5
2,5*х+1,5*57,5=132,5
2,5х+86,25=132,5
2,5х=46,25
х=46,25:2,5
х=18,5 грн(за 1 кг яблук)
Перевірка:
2,5*18,5+1,5*57,5=46,25+86,25=132,5
Автор ответа:
0
1. 57.5 * 0.5 = 28.75 грн — ціна за 0.5кг апельсинів
2. 57.5 + 28.75 = 86.25 грн — ціна за 1.5кг апельсинів
3. 132.5 - 86.25 = 46.25 грн — ціна за 2.5 кг яблук
4. 46.25 : 2.5 = 18.5 грн — ціна за 1 кг яблук
2. 57.5 + 28.75 = 86.25 грн — ціна за 1.5кг апельсинів
3. 132.5 - 86.25 = 46.25 грн — ціна за 2.5 кг яблук
4. 46.25 : 2.5 = 18.5 грн — ціна за 1 кг яблук
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Roma92929
Предмет: Українська мова,
автор: myroshnychenko37
Предмет: Математика,
автор: xanifa82
Предмет: Биология,
автор: vladimirnovoselov200
Предмет: История,
автор: AlexScreens