Предмет: Физика,
автор: ninka2000ninka9
Маленький вантаж коливається на нитці довжиною 1 м. Скільки коливань він здійснює за 1 хвилину?
Ответы
Автор ответа:
1
Частота коливань залежить від довжини нитки та прискорення вільного падіння, яке на Землі приблизно дорівнює 9,8 м/с².
f = 1/2π √(g/l)
Підставляючи дані у формулу, маємо:
f = 1/2π √(9,8/1) ≈ 3,14 Гц
Вантаж здійснює близько 3,14 коливань за секунду. За 1 хвилину, що складається з 60 секунд, він здійснить близько 3,14 * 60 = 188 коливань.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: diyorbek200055
Предмет: Русский язык,
автор: gopgipyf
Предмет: Українська література,
автор: dedvladgg
Предмет: Обществознание,
автор: слой2
Предмет: Английский язык,
автор: polinatrihsina99