Предмет: Химия,
автор: gavrilovadara148
СРОЧНО! Визначте массу води, що міститься в 12% розчині , якщо масса солі в ньому становить 36г
Ответы
Автор ответа:
1
Маса води - х
Сіль - 36 г = 12%
Якщо в розчині 12% солі, то решта (100 - 12% = 88%) – вода.
х грамів - 88%
36 грамів - 100%
Пропорцію складаємо навхрест:
х = = 264 грамів – води у розчині.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sijkatana
Предмет: Математика,
автор: atv5458
Предмет: Алгебра,
автор: anytastelmakh
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: vmoerenkova
Предмет: Русский язык,
автор: maks37924